KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15507211
nr 1550 7211
Eduard Hildebrandt
(1818-1868), Tyskland
Signerad. Akvarell, 51x36cm, yttermått inklusive ram: 60x44cm
Eduard Hildebrandt, tysk målare född 1818 i Danzig, död 1868 i Berlin.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 juli 2023
kl 18:39:33
100 kr
450 kr
Eduard Hildebrandt
Läs mer om Eduard Hildebrandt